PROFAIL AHLI AKRAB



PROFAIL AHLI AKRAB MADA

BIL. NO. AHLI AKRAB NAMA NO. K. P./NO. PEKERJA JAWATAN TARIKH PENGTAULIAHAN E-MAIL / NO.TELEFON/HOMEPAGE GAMBAR
1.   Puan Nik Fazlina binti Nik Ahmad   Ketua Cawangan Pengembangan MADA- BIP   nikfazlina80@gmail.com

04 - 7728 255 ext : 350

2. A9120413 Encik Ahmad Nadzri bin Saad 620313-002-5143 1863 Pengurus Besar PPK C-III Tajar, Kedah D, A. 14.11.2013 ahmad_nadzri@mada.gov.my

04 - 7302 520

3. A8036912 Puan Zulifah binti Ismail 630210-02- 5182 1978 Pembantu Tadbir Kanan, Seksyen Kewangan MADA- BKP 20.12.2012 hizzuli308@gmail.com

04 - 7728 255 ext : 134

4. Puan Sahrizawati binti Abd Wahid Penolong Pegawai Pertanian Seksyen Latihan MADA - BKP 14.11.2013

04 - 7691 417 ext : 693

5. Cik Nurul Bariyah Bt. Abd. Manaf Pengurus Besar PPK B-IV Pengkalan Kundur, Aor Setar, Kedah, D. A. 14.11.2013 nurul_6989@yahoo.com

04 - 7715 961

6. A803262 Tuan Haji Ab.Rahim bin Mahmood 590415-09-5105 1772 Ketua Seksyen Pembangunan Institusi Peladang Wilayah II MADA, Jitra, Kedar D. A. 20.12.2012 abrahim1504@gmail.com

04 - 9171 280

7. Puan Siti Mariam binti Md. Rejab Pegawai Ehwal Ekonomi,Seksyen Kerjasama Strategik - BP&TM 14.11.2013 siti_mariam@mada.gov.my

04 - 7728 255 ext : 360

8. A9120913 Tuan Haji Azhar bin Ahmad 660526-02-5573 2413 Ketua Seksyen Tanaman Komersial Dan Ternakan - BIAT & BPtd> 14.11.2013 azhar_ahmad@mada.gov.my

04 - 7731 274

9. Puan Noor Azlina bt Ismail Pegawai Teknologi Maklumat – BP&TM 14.11.2013 azlinais@mada.gov.my

04 - 7728 255 ext : 374

10. Encik Mohd Firdaus bin Yaakob Pegawai Ehwal Ekonomi – BP&TM 14.11.2013

04 - 7728 255 ext : 260

11. Encik Rozaidi bin Sharee Pengarah Bahagian Pengurusan Institusi Peladang MADA - BPIP

04 - 7728 255 ext : 373

12. Encik Muhamad Hisham bin Mohd Noor Pengurus Wilayah II MADA, Jitra, Kedah, D. A. 14.11.2013

04 - 9171 280

13. Encik Eddi Zaime bin Romli Timbalan Pengurus Wilayah II (Teknikal), MADA, Jitra, Kedah, D. A. 14.11.2013

04 - 9171 280

14. A8034212 Puan Marziani binti Mahmud 810615-02-5584 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat – BP&TM 20.12.2012 marziani@mada.gov.my

04 - 7728 255 ext : 377

15. Puan Akma Madihah binti Md Yusoh Pengurus Besar PPK D-III Titi Haji Idris Pendang, Kedah D. A. 14.11.2013 akmada_82@yahoo.com

04 - 7347 148