SENARAI EMEL AKRAB MADA




SENARAI EMEL AKRAB MADA
<
Bil Nama Pegawai Tempat Bertugas Emel No.Fax
1. Nik Fazlina Binti Nik Ahmad Bahagian Industri Padi, Ibu Pejabat MADA nikfazlina80@gmail.com 04 - 7728 255 ext : 350
2. Ahmad Nadzri Bin Saad Pertubuhan Peladang Kawasan C3 - Tajar ahmad_nadzri@mada.gov.my 04 - 7302 520
3. Zulifah Binti Ismail Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat MADA hizzuli308@gmail.com 04 - 7728 255 ext : 134
4. Sahrizawati Binti Abd Wahid Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat MADA 04 - 7691 417 ext : 693
5. Nurul Bariyah Binti Abd. Manaf Pertubuhan Peladang Kawasan B4 - Pangkalan Kundur nurul_6989@yahoo.com 04 - 7715 961
6.Haji Ab Rahim Bin Mahmood Wilayah 2 - Jitra abrahim1504@gmail.com 04 - 9171 280 04-9255951
7. Siti Mariam Binti Md. Rejab Bahagian Perancangan dan Teknologi Maklumat - Ibu Pejabat, MADA siti_mariam@mada.gov.my 04 - 7728 255 ext : 360
8. Azhar Bin Ahmad Bahagian Industri Asas Tani Dan Bukan Padi - Ibu Pejabat, MADA azhar_ahmad@mada.gov.my 04 - 7731 274
9. Noor Azlina Binti Ismail Bahagian Perancangan dan Teknologi Maklumat - Ibu Pejabat, MADA azlinais@mada.gov.my 04 - 7728 255 ext : 374
10. Mohd Firdaus Bin Yaakob Bahagian Perancangan dan Teknologi Maklumat - Ibu Pejabat, MADA 04 - 7728 255 ext : 260
11. Rozaidi Bin Sharee Bahagian Pengurusan Institusi Peladang - Ibu Pejabat, MADA 04 - 7728 255 ext : 373
12. Muhammad Hisham Bin Mohd Noor Wilayah 2 - Jitra 04 - 9171 280
13. Eddi Zaime Bin Romli Wilayah 2 - Jitra 04 - 9171 280
14. Marziani Binti Mahmud Bahagian Perancangan dan Teknologi Maklumat - Ibu Pejabat, MADA marziani@mada.gov.my 04 - 7728 255 ext : 377
15. Akma Madihah Binti Md. Yusoh Pertubuhan Peladang Kawasan D3 - Titi Haji Idris akmada_82@yahoo.com 04 - 7347 148